zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

3 sytuacje, w których powinieneś OKŁAMAĆ swoją kobietę! Szczerość jest ważna, ale czasem powoduje problemy.

Wyślij sms o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Nic dziwnego, że dobre relacje w pewnym stopniu polegają na kłamstwie.  Obie płcie czasem to robią, z różnych powodów. Ale żeby było jasne- mówimy o małych, „potrzebnych” kłamatwach, a nie zdradzie!

Wszyscy ludzie, zwłaszcza kobiety, mówią, że chcą, aby ich partner był w stu procentach szczery.  Czy to prawda?  Czy potrafisz utrzymać dobry związek, jeśli cały czas mówisz prawdę? Uczciwość to jedno, a brutalna szczerość- zupełnie co innego.

Wyobraź sobie, że właśnie przyprowadziłeś swoją dziewczynę do domu, by po raz pierwszy spędzić razem noc.  Włożyłeś duży wysiłek w zaaranżowanie i posprzątanie domu, a zwłaszcza sypialni.  Jesteś z tego dumny i zapytaj swoją partnerkę, co sądzi o Twoim domu.

Odpowiada: „To trochę staroświeckie… i coś tu brzydko pachnie”.  UPS!  Ok.

Wy dwoje przechodzicie przez ten niezręczny moment, potem zaczynacie się całować, ale żartujecie z… rozmiaru swojego penisa, a zamiast tego słyszycie najczęściej używaną odpowiedź: „hej, zrelaksuj się, rozmiar naprawdę nie ma znaczenia  ”, mówi ci, że jej były był dość duży.

Ups… Nie znowu.  🙂

Gdyby powiedziała tylko dwa małe kłamstwa, wszystko mogłoby być świetne, ale teraz…

Prawda jest taka, że ​​powiedzenie kilku kłamstw może być jednym z najlepszych sposobów na utrzymanie zdrowego związku.

Więc jeśli chcesz, aby była szczęśliwa i nadal uprawiała seks, będziesz musiał nauczyć się kłamać – i to przekonująco.  Sztuką jest dowiedzieć się, co chce usłyszeć.

1. Nigdy nie wspominaj swojej przeszłości seksualnej… zwłaszcza jeśli była dobra.  Jeśli twoja dziewczyna zapyta cię, jak to było lub jak dobry był twój były, możesz skłamać, jeśli musisz.  Powiedz, że nie było tak dobrze.  Nigdy o niej nie wspominaj.  Nawet jeśli to, co mówisz, nie jest pochlebne, nadal będzie to miało negatywny wpływ.  Przypominasz jej, że wciąż myślisz o niej.

2. Jeśli chodzi o jej wygląd, jeśli wybrałeś ją na swoją partnerkę, musisz sprawić, by poczuła się KOBIETĄ.  Każda kobieta ma w sobie coś pięknego, coś seksownego i atrakcyjnego, a jeśli sprawisz, że będzie wiedziała, że ​​uważasz ją za atrakcyjną, będzie bardziej pewna siebie, dzika i bardziej namiętna.  Ale kiedy pyta cię o coś, czego tak naprawdę nie lubisz w jej wyglądzie, nigdy, ale nigdy nie mów jej swojej prawdziwej opinii.  Po prostu powiedz, że jest OK i pomiń ten moment.  Jeśli powiesz jej, że coś ci się w niej nie podoba, poczuje się sfrustrowana i będzie bardziej zahamowana.

3. Wszyscy wiedzą, że kobiety mają większą wrażliwość niż mężczyźni.  Dlatego zwracaj uwagę na jej wrażliwość i nie żartuj z innych ludzi (zwłaszcza z jej rodziny) ani nie daj jej znać, kiedy masz zamiar zabrać kota i wyrzucić go przez okno.  Ona uzna cię za niewrażliwego i stracisz punkty.  Kieruj się zdrowym rozsądkiem i staraj się nie ranić uczuć swojej kobiety, nawet jeśli od czasu do czasu musisz skłamać.

Ogólnie rzecz biorąc, kłamstwo to zła rzecz.  Ale jeśli chodzi o kobiety, naprawdę nie masz wyboru.

Małe białe kłamstwa nikogo nie ranią i mają na celu jedynie zapewnienie od czasu do czasu

Dlatego można powiedzieć osobie to, co chce usłyszeć.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x